Liberty Direct zmieniło się w Liberty Ubezpieczenia

liberty ubezpieczenia szczecin

Liberty Direct nie będzie już korzystało z poprzedniej nazwy. W tym momencie, w naszej multiagencji ubezpieczeniowej zaproponujemy Wam ubezpieczenie OC i AC od Liberty Ubezpieczenia. Reranding czyli zmiana nazwy to nie tylko potwierdzenie przyjętej wcześniej strategii biznesowej tego towarzystwa ubezpieczeń. Firma ta zwiastowała bowiem prężną rozbudowę wszystkich kanałów sprzedaży oraz wprowadzenie innowacyjnych produktów ubezpieczeniowych.:

 Liberty Szczecin daje nam mocno do zrozumienia,  że firma nie ogranicza się wyłącznie do sprzedaży direct czyli przez telefon czy internet. Oferta jest również dostępna u agentów. Liberty Ubezpieczenia zaproponowało również nową gamę ubezpieczeń dla firm.

Liberty Ubezpieczenia Szczecin daje nam mocno do zrozumienia, że firma nie ogranicza się wyłącznie do sprzedaży direct czyli przez telefon czy internet. Propozycja ubezpieczeniowa jest także dostępna u przedstawicieli ubezpieczeniowych. Liberty Ubezpieczenia zaproponowało również nową gamę polis dla podmiotów gospodarczych.