Auto zastępcze z oc sprawcy kolizji

W myśl aktualnego prawa możesz wynająć samochód zastępczy w ramach ubezpieczenia OC sprawcy kolizji czy wypadku do czasu naprawy Twojego auta względnie do dnia wypłaty zadośćuczynienia w wypadku szkody całkowitej. Jednocześnie nie ma znaczenia rok produkcji uszkodzonego pojazdu oraz w jakiej ubezpieczalni był ubezpieczony sprawca Kolizji.

Pojazd zastępczy należy Ci się w podobny sposób jeżeli używasz pojazd do celów zarobkowych inaczej mówiąc jako auto firmowe bądź do celów prywatnych możesz pożyczyć samochód zastępczy darmowo w Naszej wypożyczalni. O ile posiadasz prywatne auto którym na co dzień dojeżdżasz do pracy, szkoły czy do sklepu lub do lekarza również przysługuje Ci samochód zastępczy.

Firmy Ubezpieczeniowe nadzwyczaj często specjalnie wprowadzają poszkodowanych w błąd i sygnalizują że samochód zastępczy się nie należy! To łgarstwo! Nie daj się wprowadzić w błąd! Zadzwoń do nas!

Ubezpieczyciel sprawcy nie może nakazać lub określić konkretnej wypożyczalni w następstwie tego zawsze masz prawo wynająć auto w www.Pojazd-Zastepczy.com ! Nie zgadzaj się na wynajem „auta zastępczego” od warsztatu, który naprawia twoje auto i rozlicza szkodę. W wielu wypadkach zakłady naprawcze proponują auta w okropnym stanie nie nadające się do używania. Nierzadko są to samochody dużo niższej klasy niż Twoje auto, które zostało uszkodzone. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo i wygodę Twoich najbliższych masz do tego pełne prawo!

Przejdź do strony kontakt i zobacz jak do nas trafić.